Agrino Hotel Apartments Ayia Napa

Ayia Napa
Agrino
7.1 Godt
117 anmeldelser

Agrino Hotel Apartments Ayia Napa

6 Martin Luther King Street, Ayia Napa, Cypern Vis kort
Områdets attraktioner, herunder Sycamore Tree og Thalassa Municipal Museum, ligger en kort gåtur fra Agrino Hotel Apartments Ayia Napa. Der er en lounge bar og en swimmingpool tilgængelig på stedet.
Waterworld Vandpark og Den Græske Bugts Strand er begge 10 og 15 minutters kørsel fra hotellet. Det er 1 km fra Ayia Napa´s centrum. Gæsterne kan brug tid på at besøge park og barer som er lige rundt om hjørnet. Kasiallou bus station ligger 10 minutter fra stedet til fods.
Overnatningsstedet byder på 22 gæsteværelser, som er indrettet med en balkon, lydisolerede vinduer og en privat værdiboks for et behageligt ophold i Ayia Napa. Disse rum tilbyder udsigt over haven. Separat toilet og en bruser er til fri afbenyttelse på værelserne.
Blueberries Restaurant and Bar og Taipei Town, som ligger lige 400 meter fra Agrino Hotel Apartments, serverer europæiske retter.
+ Mere - Mindre
Hovedfunktioner
  • WiFi
  • Røgfrit/Ikke-ryger
  • Børnevenlig
  • Aircondition
  • Kæledyr ikke tilladt
  • + Mere

Kort

Turistattraktioner i

Ayia Napa
Vartegn
  • Fig Tree Bay - 750 m
  • Parko Paliatso Fun Fair & Luna Park  - 700 m
  • Ayia Napa-klostret - 550 m
  • Nissi Beach - 2.5 km
  • Tourist Information Ayia Napa - 1.0 km
  • Thalassa Municipal Museum - 850 m
  • The Aeneas Spa - 500 m
Lufthavne
  • Larnaca International Airport - 36.3 km

Værelser & Tilgængelighed

Vent venligst, vi tjekker tilgængelige værelser til dig.
Faciliteter

General

  • Ikke-ryger værelser
  • Wi-Fi
  • Parkering
  • Sikkerhedspengeskab
  • Privat ind-/ udtjekning
  • Kæledyr ikke tilladt

Middag

  • Kedel
  • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

Services

  • Lufthavnstransport (mod tillægsgebyr)
  • Biludlejning

Bekvemmeligheder på værelset

  • Klimaanlæg
  • Dagligstue
  • Spisebord
  • Fladskærms TV
  • Tremmesenge/vugger
Hovedfunktioner
  • WiFi
  • Røgfrit/Ikke-ryger
  • Børnevenlig
  • Aircondition
  • Kæledyr ikke tilladt

Hotel politik

Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:00
Udtjekning: fra 09:00 indtil 12:00
Indtast dine datoer
Indtast dine datoer
To 30 Jul
Fr 31 Jul
Gæster
Søger hoteller i Ayia Napa